بیو در کلاب هاوس چیست؟

بایو (بیو bio) در کلاب هاوس چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟ این شبکه اجتماعی برای نوشتن بیو افراد محدودیت هایی را قرار داده است.

بایو اولین جایی است که بازدیدکنندگان از پروفایل شما انجام می دهند. این یک جمله معروف است که اولین امپرشن، اخرین ایمپرشن شما است. پس باید آن را به خوبی و بهینه بنویسید.

برای این که بتوانید به خوبی از قسمت بایو bio استفاده کنید، لازم است برخی از اقدامات و حرکت های مفید را انجام دهید. مثلا به کار بردن برخی از کلمات که جذب کننده هستند.

بیو در کلاب هاوس, جذب و نگاه‌ها

برای نوشتن بهینه بایو یک سری اقدام پیش پاافتاده است که شما می توانید با انجام دادن آن به خوبی خود را در دید بازدید کننده جا باز کنید و توجه آن را جذب کنید. بریم ببینیم این اقدامات چه ها هستند؟

نکات جالب برای داشتن Bio کلاب هاوس

با کلوب فالو همراه شو:

1- افزودن یک کلمه کلیدی (Add a Keyword):

کلمه کلیدی، کلمه ای است که کاربر آن را زیاد سرچ یا جست جو می کند و اهمیت زیادی برای او دارد. پس سعی کنید در بایو پروفایل خود از کلمات کلیدی مرتبط با صنعت تان به کار ببرید. این کار به شما در دیده شدن بیشتر و افزایش فالوور کلاب هاوس کمک زیادی می کند.

برای مثال اگر شما مدیر پروژه هستید و در شرکت x کار می کنید. می توانید در بیو کلاب هاوس خود این گونه بنویسید “مدیر پروژه شرکت ایکس” این کار به شما اعتبار زیادی می دهد.

2- ایموجی و شکلک بگذارید (Add Emojis):

یکی دیگر از راه های جذب فالوور و کاربر برای خودتان، اضافه کردن ایموجی ها مرتبط به بایو پروفایل خودتان است. جایی که کاربر بیشترین تماس چشم را با پروف شما دارد.

مثلا اگر نویسنده کتاب هستید، می توانید با افزودن استیکر یا ایموجی کتاب به بایو کلاب هاوس تان به کاربر بفهمانید که شما نویسنده هستید، بدون آنکه کلمه ای اضافه تر گفته باشید.

سعی کنید ایموجی ها خود را مرتبط با حوزه کاری خودتان استفاده کنید (vocal.media)

3- اگر سلبریتی هستید، لینک بدهید

اگر شما یک سلبریتی محبوب در اینستاگرام یا فیسبوک هستید بهترین ارتباط بین شبکه کلاب هاوس و این دو رسانه لینک دهی پروفایل تان در قسمت لینک بایو است. شما با این ترفند می توانید به خوبی خود را در این شبکه محبوب کنید.

باز هم تاکید می کنم که به شرطی که سلبریتی یا فرد محبوبی در اینستاگرام یا فیسبوک هستید وگرنه این ترفند آموزشی clubhouse به شما کمکی نمی کند.

افزایش محبوب با این ترفند

شما اگر سه نکته بالا را به خوبی در پروفایلتان رعایت کنید، می توانید در مدت طولانی خودتان را به خوبی نمایش دهید. اما چقدر مگر می شود صبر کرد؟

در کنار این سه نکته راه حل دیگری هم هست که شما، با صرف زمان کم نسبت به آنها می توانید فالوور خود را بالاتر ببرید و آن هم با خرید فالوور کلاب هاوس کلوب فالو.

خوبی این بسته ها این است که سریع به حساب شما واریز می شوند و می توانید در کمترین زمان صاحب کلی دنبال کننده شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *