نحوه ثبت نام در کلاب هاوس چگونه است؟

تیم پشتیبانی سایت کلوب فالو

نحوه ثبت نام در کلاب هاوس چگونه است؟ برای راه اندازی کلاب هاوس پس از نصب برنامه از شما یک تلفن همراه میخواهد و پس از وارد کردن شماره یک پیامک به همان شماره ارسال می شود تا مشخص شود که هویت شما جعلی نیست.

پس از طی کردن مراحلی که گفته شد شما فقط توانسته اید در لیست انتظار بنشینید و نام کاربری دلخواهتان را رزرو کنید. ممکن است چند روز طول بکشد تا متخصصان کلاب هاوس درخواست شما را بپذیرند و اجازه ی فعالیت در این اپلیکیشن را به شما بدهند.

به محض صادر شدن اجازه ی ورود شما به کلاب هاوس، 2 عدد دعوتنامه برای شما در نظر گرفته می شود که می توانید به کمک آنها از دو نفر از دوستانتان دعوت به عمل بیاورید. بدیهی است که یکی دیگر از راه های استفاده از کلاب هاوس این است که یکی از نزدیکان شما دعوتنامه ای برای شما ارسال کند.

خرید فالوور کلاب هاوس

عقیده ای که کاملا اشتباه است

این عقیده که افراد پس از مصرف کردن دعوت نامه های خود، دیگر امکان دعوت کردن دوستان برایش فراهم نخواهد شد، اشتباه محض است. چرا که ممکن است بعد از مدتی فعالیت در کلاب هاوس، این اپلیکیشن مجددا تعدادی دعوتنامه برای کاربران خود فعال کند که غالبا دعوت نامه هایی که مجدد فعال شده است تعدادی بیشتر از 2 عدد را شامل می شوند.

نحوه ثبت نام در کلاب هاوس

پیشبینی می شود که کلاب هاوس بزودی لزوم استفاده از دعوتنامه را از دستور کار خود حذف کند و کاربران بتوانند بدون داشتن دغدغه به انجام فعالیت در این اپلیکیشن بپردازند.

دعوت نامه شخصی در کلاپ هاوس به چه معناست؟

دعوت نامه شخصی به این معنا است که افراد با عضو شدن در این برنامه دعوت نامه دریافت می کنند و میتوانند آن ها را از طریق شماره تلفن برای دیگران ارسال کنند.

رزرو نام کاربری :

شما می توانید از اپ استور این برنامه را دریافت کنید، همچنین باید یوزرنیم که میخواهید را رزرو کرده و در لیست انتظار منتظر بمانید، اعلانی از این که شما قصد ورود به این برنامه را دارید برای دوستانتان ارسال می شود.

در نهایت این برنامه به افراد اجازه می دهد تا در همه جا با یکدیگر صحبت کنند، ایده هایی نو و جدید خلق بکنند ، روابط دوستانه را تحکیم و بیشتر بکنند و با افراد جدید در سراسر جهان آشنا بشوند.

کلوب فالو برای من چیکار می کند؟

وبسایت معتبر کلوب فالو یکی از ارایه دهندگان خدمات کلاب هاوس است. فعلا یکی از برجسته ترین خدمات ما خرید فالوور کلاب هاوس است. این خدمت بسیار سریع تحویل داده می شود و در مقایسه با رقبا قیمت مناسبی را به شما کاربران عزیز ارایه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *